Благодійні проекти

Благодійні проекти
«Чарівна скринька Святого Миколая»

Благодіяння треба не розкидати, а розподіляти.
Справа не в тому, що ти дав, а в тому, кому ти дав.

(Сенека)

Одним з пріоритетних напрямків соціального інвестування Банку є допомога малозабезпеченим, знедоленим й хворим дітям. Так, підсумком 2013 року, в рамках КСВ, стала проведена у Банку благодійна акція «Чарівна скринька Святого Миколая від ПАТ «ВБР».

У кожному регіоні присутності співробітники Банку, проявивши високу соціальну відповідальність, взяли активну участь у зборі коштів та подарунків для дітей, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

З 19 по 23 грудня по всій Україні представництвами ПАТ «ВБР» були проведені святкові заходи в дитячих будинках та відділеннях дитячої онкогематології, де кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая.

На гроші, зібрані працівниками Банку, було придбано три холодильника для дитячого онкогематологічного відділення Обласної центральної клінічної лікарні м.Донецька.

 

Арт-проект «Життя в мистецтві»

Діти повинні жити у світі краси, гри,
казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
(Василь Олександрович Сухомлинський)

З метою створення позитивно-емоційного клімату серед дітей, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні НДСЛ «Охматдит» міста Києва і в рамках соціальної діяльності ПАТ «ВБР» розпочат арт-проект «Життя в мистецтві».

Проект передбачає два етапи, перший з яких вже в стадії реалізації, а саме - проведення творчих занять з дітками один раз в два тижні (по неділях протягом весняних місяців 2014 року) в ігровій кімнаті Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Після перших занять всі, включаючи дітей, їх батьків і мед.персонал, залишилися дуже задоволені, вдячні і чекають чергових зустрічей. Найбільша й найяскравіша робота «Їжачок», зроблена з вирізаних з кольорового паперу підписаних іменних долоней дітей, розміщена на дошці пошани і кращих робіт!

Другий етап передбачає після закінчення всіх запланованих занять проведення в червні 2014 року виставки з продажем дитячих робіт у Київській обласній дирекції або ГО ПАТ «ВБР». 

Фотозвіт з першого заняття

 

Всеукраїнський суботник

Добро існує там, де його постійно творять.
(Владислав Гжещік)

12 квітня 2014 року в Україні пройшла всеукраїнська акція з благоустрою. Співробітники ПАТ«ВБР» взяли активну участь у всеукраїнському суботнику

Вже традиційно після зими і напередодні світлого Воскресіння Христового прийнято наводити порядки у власних будинках, дворах і брати участь у суботниках з прибирання громадських територій. Цей рік не став винятком: у всіх українських містах пройшли суботники.

Всеукраїнський банк розвитку, як представник соціально-відповідального бізнесу, також приєднався до всеукраїнської акції з благоустрою парків, скверів, дворів. На пропозицію взяти участь у всеукраїнському суботнику відгукнулися співробітники ПАТ «ВБР» у всіх регіонах, де є присутнім Банк. Незважаючи на погоду, співробітники ПАТ «ВБР» в різних куточках України вийшли, щоб внести частину своїх зусиль у підтримання чистоти рідних місць і продемонструвати любов до навколишнього середовища.

У містах, де представлений наш Банк, співробітники вичищали сквери, прибирали в парках, саджали дерева і кущі, висаджували дизайнерські клумби. Ми сподіваємося, що з часом ці рослини будуть радувати жителів міст та їх гостей своїм цвітінням і просто прикрасять край.

Так, в Запоріжжі, на острові Хортиця, представники Банку скопували газони, сіяли траву, фарбували лавочки, в Одесі саджали дерева, в Миколаєві прибирали сміття, в Полтаві приводили до ладу прилеглу територію, в Сумах посадили сосновий сквер, у Хмельницькому фарбували дитячі майданчики, заповнювали піском пісочниці, в Харкові приводили до ладу дитячі майданчики, в Дніпропетровську в дитячому притулку «Барвінок» співробітники ВБР займалися прибиранням і фарбуванням дитячого майданчика, внутрішніми роботами, а також на пам'ять подарували діткам набори для малювання, в Кривому Розі силами співробітників відділення Банку було проведено прибирання і посадка газонної трави на прилеглій території, в Луганську прибирали подвір'я дитячого обласного Будинку дитини, для благоустрою Донецьких парків придбали саджанці троянд, кленів та черемхи, в Києві висаджували саджанці горобини і троянди. А ще в центрі Донецька, у парку імені Ленінського комсомолу, було розбито клумбу, на якій за ескізом дизайнерів Банку найближчим часом «виросте» яскравий метелик з декоративних рослин. Всі витратні матеріали були придбані за рахунок коштів Банку.

Для нас соціальна відповідальність бізнесу - це не данина моді, це постійна кропітка робота, а участь в різних екологічних заходах, які формують новий образ мислення, сучасні підходи до побуту - це пріоритетний напрямок.

Тільки об'єднавши зусилля, намагаючись не смітити і поважаючи працю інших, ми зробимо наші регіони привабливими і екологічно безпечними.

Переглянути фотоальбом «Всеукраїнський суботник» повністю ви можете на офіційній сторінці Банку в соц.сеті Фейсбук

м. Дніпропетровськ

 

м. Донецьк

 

м. Запоріжжя

 

м. Київ

 

м. Одеса

 

м. Полтава

 

м. Суми

 

м. Харків

 

м. Хмельницький

 

Благодійна програма «Великдень»

Бажаємо в житті Божої благодаті, здоров'я, світла, миру і добра!
Творіть, допомагайте, споглядайте, в день Пасхи нехай дзвонять дзвони!

Співробітники ПАТ «ВБР» привітали з Великоднем вихованців інтернатів.

У 2014 році ПАТ «ВБР» святкує своє п'ятиріччя. Іменини Банку цього року збіглися зі світлими Великодніми святами. Своїм святковим настроєм колектив Банку вирішив поділитися з дітками, які потрапили в складні життєві обставини. Протягом минулого тижня співробітники ПАТ «ВБР» намагалися подарувати частинку свого тепла, уваги, доброти і промінчик світла надій тим, кому так потрібна і необхідна віра і відчуття надійного плеча.

У рамках акції «Великдень» в містах присутності ПАТ «ВБР» по всій Україні представники Банку відвідали школи-інтернати, взяли участь у прибиранні територій, принесли подарунки і, звичайно ж, як належить у день народження, пригощали солодощами.

Наші співробітники відвідали:

 • в м. Хмельницький - Центр реабілітації та тимчасового перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Родинний затишок»;
 • у м. Маріуполі - дошкільний дитячий будинок №4 «Сонечко»;
 • в м. Кременчуці - обласний дитячий психоневрологічний санаторій «Славутич»;
 • у Львівській області - районний дитячий будинок «Рідний дім»;
 • в м. Харкові - обласний центр соціально - психологічної реабілітації дітей «Гармонія»;
 • у м. Краматорську - притулок для дітей служби у справах дітей Краматорської міської ради;
 • у м. Макіївка - Макіївську спеціальну школу-інтернат №35;
 • в м. Суми - Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сумського району;
 • у м. Донецьку - Донецьку міську громадську організацію допомоги дітям-інвалідам і молодим інвалідам «ВЕСЕЛКА»;
 • в м. Запоріжжя - КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернет»;
 • у м. Житомирі - Житомирську обласну дитячу лікарню Житомирської обласної ради;
 • в м. Одеса - Одеський дитячий будинок-інтернат;
 • в м. Полтава - Полтавську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат 1-3 ступенів Полтавської обласної ради;
 • в м. Біла Церква - «Білоцерківську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат 1-2 ступенів»;
 • в м. Дніпропетровськ - Комунальний заклад соціального захисту центру соціально -психологічної реабілітації дітей «Барвінок»;
 • в п. Розсипне - Дитячий будинок для дітей дошкільного віку Торезької міської ради Донецької області;
 • в м. Луганську - Луганський обласний дитячий будинок № 1 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • в м. Мар'їнка - Мар'їнську загальноосвітню школу-інтернату 1-3 ступенів №3 ім. А.С. Макаренко Донецької обласної ради;
 • в м. Кривий Ріг - Комунальний заклад «Центр соціально - психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради;
 • у Миколаївській області - Степовий дитячий будинок-інтернат.

Вихованці даних закладів отримали набори для розвитку творчих навичок.

м. Донецьк

 

м. Курахове

 

м. Макіївка

 

м. Маріуполь

 

м. Торез

 

м. Дніпропетровськ

 

м. Кривий Ріг

 

м. Житомир

 

м. Запоріжжя

 

м. Київ

 

м. Кременчук

 

м. Луганськ

 

м. Львів

 

м. Миколаїв

 

м. Одеса

 

м. Полтава

 

м. Суми

 

м. Харків

 

м. Хмельницький

 

Акція «Чужих дітей не буває»

Допомагати треба не тим, хто просить, а тим,
хто потребує вашої допомоги більше за інших.
(Віктор Груценко)

«Чужих дітей не буває» - конкретною справою довели співробітники Всеукраїнського банку розвитку, взявши активну участь в загальнобанківській акції з аналогічною назвою.

Акція «Чужих дітей не буває» була ініційована колективом Всеукраїнського банку розвитку для допомоги дітям-сиротам, які опинилися у складних умовах через військові дії в південно-східному регіоні нашої держави. Акція, яка спочатку повинна була бути локальною і пройти серед співробітників відділень ПАТ «ВБР» в цьому регіоні, отримала великий відгук і в обласних представництвах Банку: з усіх куточків України приходили грошові кошти, іграшки, медикаменти, предмети особистої гігієни та інша гуманітарна допомога, адресована діткам.

Одночасно пройшов збір дитячого одягу для дітей різного віку.

Всі працівники Банку стали учасниками великої і важливої справи. Силами співробітників Банку зібрано близько 10 000 грн., на які були закуплені ліки, розвиваючі ігри, дитяча білизна, памперси та інші предмети першої необхідності. Також за рішенням Правління Банку додатково за рахунок коштів Банку була закуплена партія медикаментів на значну суму згідно списку, наданого Департаментом освіти Донецької області для надання допомоги дітям-вихованцям санітарно-оздоровчого центру «Смарагдове місто», де в даний момент знаходяться 500 дітей-сиріт з різних міст Донецької області (у тому числі зі Слов'янська і Краматорська). Через ті події, які відбуваються в області, діти опинилися відрізані від централізованого забезпечення медикаментами, ситуація склалася критичною.

«Я пишаюся тим, що наш колектив такий дружний і милосердний, що наші співробітники так гостро відчувають чужий біль і завжди готові прийти на допомогу. Впевнена, що з таким колективом ми зможемо все! - зазначила Перший заступник Голови Правління ПАТ «ВБР» Гурова Анна Дмитрівна, коментуючи відправку гуманітарного вантажу в Святогір'я. - Бажаю всім добра, щастя і миру. Ми завжди з радістю надаємо благодійність, і діти, особливо сироти - завжди в пріоритеті, але дуже хочеться, щоб усі українські діти не знали жахів війни, не боялися вибухів, кулеметних черг і гулу військових літаків, щоб вони не знали слова «евакуація». Вірю, що в усій нашій державі настануть мир, взаєморозуміння, терпимість до чужої думки. Дай Бог нам всім жити у мирний час. І дай нам Бог можливість творити добрі справи».

Фестиваль ковальської майстерності

У природі все мудро продумано і влаштовано,
кожен повинен займатися своєю справою,
і в цій мудрості - вища справедливість життя.

(Леонардо да Вінчі)

20 вересня 2014 в Донецьку в парку кованих фігур вже традиційно відбувся XVI Міжнародний фестиваль ковальської майстерності. І вже традиційно ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ виступив спонсором цього заходу. Цього року фестиваль став особливим, як для ковалів, так і для відвідувачів фестивалю, оскільки проходив не під мирним небом, а в умовах, близьких до бойових. Тим не менш, організатори фестивалю вирішили не відмовлятися від ідеї проведення щорічної зустрічі і внести свою лепту в наближення миру, якого так чекають і жителі Донбасу, і вся Україна.

Для миролюбного Донбасу мирне небо над головою завжди здавалося чимось само собою зрозумілим. Але, як виявилося, світ - це дуже крихка річ, яку потрібно всіляко оберігати і цінувати. Майстри ковальської справи в своїй творчості часто зачіпають теми любові, дружби і миру. Цього року питання світу стало актуальним як ніколи. Не дивно, що в цьому році в якості творчої теми фестивалю виступили саме «Голуби Миру». Тема була підхоплена ковалями з різних міст і країн: ковані мініатюри вже підготували Донецьк, Іббзіц (Ybbsitz, Austria) Калінінград, Кацрін (Ізраїль), Оберостурріх (Oberosterreich, Austria), Санкт-Петербург, Ульяновськ ...

Відомим символом світу з часів Старого Завіту є оливкова гілка, яку голуб приніс Ною в Ковчег, і олива було першим деревом, яке виросло після Потопу. З часом олива як знак миру зайняла своє місце в геральдиці. І, звичайно ж, всі пам'ятають символ миру - голубку, несучу оливкову гілочку, намальовану Пабло Пікассо в 1949 році як емблему Всесвітнього конгресу прихильників миру (Париж, Прага, 1949).

Відкриваючи XVI -й фестиваль, головний коваль Донецька Віктор Бурдук сказав: «Сьогодні ми святкуємо шістнадцятиріччя нашого фестивалю. Це вік повноліття. І цього року ми будемо говорити нашими молотами про мир в нашому місті, регіоні, країні ... Не дарма ми вирішили цього разу запропонувати учасникам конкурсу викувати голубів миру». Віктора Бурдука не зломило те, що кількома днями раніше було пошкоджено його дітище - підприємство «Гефест», на якому кувалися витвори ковальського мистецтва не тільки для Донецька, а й для цінителів ковки далеко за його межами. «Бурдук живий», - написав він після обстрілу в «Фейсбуці», і для багатьох це стало своєрідним знаком - Донецьк вистоїть, незважаючи ні на що.

Гості фестивалю змогли помилуватися кованими голубами і відвідати «Рок-кузню», яка цього року пройшла у форматі джем-сейшена, музичної теплої зустрічі старих друзів, яких об'єднала майже камерна обстановка.

По завершенню XVI Міжнародного фестивалю ковальської майстерності в небо Донецька випустили зграю голубів - з надією, що ця зграя, що злетіла над учасниками знакового заходу, все-таки принесе довгоочікуваний мир в місто і в Україну в самий найближчий час.

Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914